Kontakt

Kontakt

 

Blomquist Rör AB - 556744-9193

Fakturadress: Box 196, 821 22 Bollnäs
Besöksadress: Renslyckan 6, 821 50 Bollnäs

Tel Bollnäs: 0278-417 30
E-post: info@blomquistror.se

Niklas Nikanorsson - niklas@blomquistror.se
0278-511 406 - 070-303 23 60

Staffan Persson - Staffan@blomquistror.se
0278-511 407 - 070-537 71 14

Dan Unger - dan@blomquistror.se
0278-511 401 - 072-226 94 63

Blomquist Kylteknik AB - 556744-2495

Fakturadress: Box 196, 821 22 Bollnäs

Anders Eliasson - anders@blomquistror.se
0278-511 420 - 073-041 51 88

Blomquist Ventilation AB - 556322-4053

Fakturadress: Box 196, 821 22 Bollnäs

Peter Persson - peter.persson@blomquistror.se
0278-511 417 - 076-677 74 16

Bad & Värmebutiken i Bollnäs - 556744-9193

Renshammarvägen 8, 821 50 Bollnäs
Telefon : 0278-272 62
Fax : 0278-272 65
E-post : info@bad-varmebutiken.se

Energibrunnar AB - 556661-9036

Telefon: 0270-428494

Andreas Eriksson
Mobil: 070-2466822
E-post: andreas@energibrunnar.se

www.energibrunnar.se

Gävle Brunnsborrning AB - 556553-5795

Krickvägen 18
80309 Gävle
Tel. 026-123095
Mob: 070-607 30 96
Email: lars@gavlebrunn.se
www.gavlebrunn.se

Journummer för Värmepumpar:

0278-511 450 (1 nov - 31 mars)
Vardagar kl 07-20, Helgdagar 9-16.

ALLT INOM VÄRME, KYLA & VENTILATION

Blomquist är det ledande företaget i Hälsingland när det gäller värme, kyla och ventilation. Vi har levererat anläggningar med ansvar, kvalitet och driftsäkerhet till företag, privatpersoner och offentlig verksamhet i över 40 år.
Välkommen till Blomquist Rör!